Gdziekolwiek się nie udamy jesteśmy otoczeni przez technologię, komputery, laptopy. Widzimy je wszędzie – na billboardach, na uczelniach, mamy z nimi do czynienia w pracy i w domu. Reklama robi swoje, ale czasem po prostu potrzebujemy laptopa, bo ułatwia życie. Jest też coraz popularniejszym rozwiązaniem w biurach, gdzie stawia się na ergonomię, mobilność i elastyczność. Pracownik bez problemu może wziąć takiego laptopa do swojego plecaka i wykonać swoje zadanie poza domem. Sprawdzi się też u projektantów, programistów i wszelkiego rodzaju poszukiwaczy informacji. Jeśli szukamy laptopa, warto poznać tańsze rozwiązania. Można wybrać laptopy używane, a najlepiej laptopy poleasingowe.

Kto był poprzednim właścicielem sprzętu?

Laptopy poleasingowe HP znajdowały się już kiedyś w podobnych rękach co nasze, a przy okazji po wykupieniu zostały odnowione. Teraz są oferowane przez dystrybutorów laptopów poleasingowych. My za niewielki procent pierwotnej ceny możemy zakupić urządzenie, które będzie służyło nam przez lata w codziennych czynnościach. Jako początkujący przedsiębiorcy możemy zamówić kilka sztuk takich laptopów i oszczędzić na tym pierwsze kilka tysięcy złotych. Jako osoby prywatne, studenci czy freelancerzy, możemy zakupić takiego laptopa po prostu żeby nie przepłacać.

Jakie laptopy poleasingowe HP są najpopularniejsze?

Laptop poleasingowy za 1200 zł bez problemu podoła wszelkim codziennym rutynowym zadaniom. Specyfikacja takiego laptopa ze względu na wcześniejsze okoliczności musi być odpowiednia, tak aby spełnić dzisiejsze standardy i zapewnić komfort pracownikom. I tak wszystkie laptopy poleasingowe HP wyposażone są w procesor i3/i5/i7, zintegrowaną kartę graficzną, absolutne minimum 4 gb pamięci operacyjnej i dysk SSD o minimalnej pojemności 120 gb. Jak można się domyślić, nie są to parametry najnowszego komputera do gier wideo. Są one jednak na tyle dobre, aby w trakcie pracy na ekranie nic się nie zacinało i nie powodowało dziwnych opóźnień.

Wybierz odpowiedniego dystrybutora

Kupując laptopy poleasingowe HP warto postarać się o znalezienie dystrybutora, którego klienci darzą zaufaniem i pozytywnie oceniają. Mniejsi klienci, którzy decydują się na zakup jednej sztuki powinny skorzystać z oferty większego sklepu, który oferuje takie laptopy używane i powystawowe w cenie detalicznej. Przedsiębiorcy mogą rozejrzeć się trochę szerzej i poszukać jeszcze bardziej atrakcyjnej oferty np. ze zniżką przy zakupie X sztuk. Trzeba pamiętać, że przy zakupie większej liczby sztuk najlepiej umówić się ze sprzedającym w celu omówienia szczegółów i wykonania dokładniejszego przeglądu.

Create AccountLog In Your Account